Усташки симболи, кукасти крст и порука - мрзи Србе! Ужас! Само два дана након језивог напада на српске спортисте у Сплиту освануле застрашујуће поруке! (фото)
Курир 11.02.2019

Ужас у Сплиту! Само два дана након стравичног напада хулигана на ватерполисте Црвене звезде у Сплиту су на једној школи осванули шокантни графити.
На ОШ Скалице у Сплиту непознате особе су исписале застрашујуће поруке. Цела школа ишарана је увредљивим и фашистичким графитима. „Мрзим школу и Србе“, пише на зиду код улазних врата. Цела врата су такође ишарана црним спрејом. На другом зиду је велико „У“ с крстом. Испод њега пише „За дом“. Истим црним спрејом написано је „Смрт полицији“ и „Мрзим Србију“. На једним вратима нацртан је велики кукасти крст. Подсетимо, ватерполисти Црвене звезде











