Mesi sa druge planete: Het-trik čudesnog Argentinca za preokret Barse protiv Sevilje! Neka se spremi Real (video)

Kurir 23.02.2019

Fudbaleri Barselone pobedili Sevilju kao gosti 4:2 u derbiju 25. kola španske Primere.

Blistao je Lionel Mesi, koji je postigao tri gola i zabeležio asistenciju. Domaćin je dva puta vodio, ali protiv argentinskog čarobnjaka se ne može. Hesus Navas je doveo Sevilju u vođstvo u 22. minutu, samo četiri minuta kasnije Mesij je iz voleja izjednačio, a domaćin je ponovo poveo u 42. minutu preko Merkada. What. A. Goal. #Messi pic.twitter.com/nnNgYdHZaI — James ⓎⒺ (@ForeignArab) February 23, 2019 Međutim, Mesi je golovima u 67. i 85.