Partizan ubedljiv protiv Proletera pred večiti derbi

RTS 23.02.2019

Partizan – Proleter 3:0 (3:0). Fudbaleri Partizana ubedljivo su savladali Proleter na svom terenu, a sva tri pogotka postignuta su u prvom poluvremenu. Nikolić i Gomeš (dva) strelci za crno-bele, koji su pokazali da su spremni za večiti derbi narednog vikenda.

Fudbaleri Partizana ubedljivo su savladali ekipu Proletera iz Novog Sada sa 3:0, u utakmici 23. kola Superlige i pokazali da u dobroj formi dočekuju večiti derbi sa Crvenom zvezdom. Samo jedno poluvreme bilo je dovoljno crno-belima da obezbede novi trijumf u šampionatu. Izabranici Zorana Mirkovića postigli su tri pogotka u prvih 45 minuta, a u nastavku su mirno priveli meč kraju. Nemanja Nikolić doneo je prednost domaćinu u 16. minutu, a samo