Dramatičan večiti derbi: Rukometaši Partizana pobedili Crvenu zvezdu golom u poslednjim trenucima (video)

Kurir 23.02.2019

Rukometaši Partizana pobedili su Crvenu zvezdu u utakmici 17. kola Superlige Srbije 30:29.

Crno-beli su kao gosti na poluvremenu imali ubedljivu prednost - 20:14, ali su crveno-beli u nastavku "istopilli" zaostatak, pa je u poslednjem minutu bilo nerešeno - 29:29. Ipak, rukometaši Partizana su uspeli da realizuju poslednji napad i zabeleže pobedu. Odlučujući gol postigao je Stevanović. Crveno-belima su ostale tri sekunde, čak su uspeli sa centra da zatresu mrežu, ali je vreme već bilo isteklo, pa im pogodak nije priznat. Crno-beli su