Čičarito brži od pištaljke, pobeda Lestera sa igračem manje

RTS 16.03.2019

Fudbaleri Vest Hema savladali su na svom terenu ekipu Hadersfilda sa 4:3, a pobedonosni gol postigao je Čičarito Ernandez u poslednjim trenucima utakmice. Lester sa igračem manje slavio u Barnliju (2:1), Njukasl u nadoknadi vremena izvukao bod u Bornmutu (2:2).

Vest Hem je zabeležio bitnu pobedu na svom terenu protiv Hadersfilda, iako su izabranici Manuel Pelegrinija do 75. minuta imali dva gola minusa. Domaći su poveli golom Nobla sa bele tačke, da bi gosti do poluvremena prokrenuli pogocima Bakune i Granta. Grant je svojim drugim pogotkom na meču doneo veliku prednost "fenjerašu", ali je usledila paklena završnica "čekićara". Prvo je Ogbona smanjio na 3:2, da bi Čičarito golovima u 84. i 92. minutu