Zvezda preorala Bačku: Laka trojka šampiona u Palanci! Prvenac kapitena Vujadina Savića (video)

Kurir 03.04.2019

Fudbaleri Crvene zvezde nastavili su pobednički niz i u 29. kolu Superlige Srbije, pošto su kao gosti u Bačkoj Palanci savladali Bačku 3:1 (2:1).

Povela je Crvena zvezda golom Pavkova u 7. minutu, četirti minuta kasnije Savić je povisio na 2:o0, da bi na isteku četvrt sata igre Radović smanjio na 2:1. Konačan rezultat postavio je Filip Stojković u 61. minutu meča na stadionu Slavko Maletin - Vava. Posle tri brza gola, usledio je nešto mirniji period igre, ali je Zvezda do kraja prvog poluvremena imali nekoliko odličnih prilika da postigne treći gol. Rodić je posle kornera šutirao glavom u