Kapiten crno-belih fizički napao saigrača: Partizan dobio posle haosa u Novom Pazaru

Kurir 03.04.2019

Rukometaši Partizana pobedili su u gostima Novi Pazar sa 32:27 na startu plej-ofa Superlige, u utakmici koju je obeležilo isključenje kapitena gostiju Milomira Radovanovića zbog fizičkog napada na saigrača Darka Stevanovića.

Radovanović je u 54. minutu, pri vođstvu Partizana od 30:26, fizički nasrnuo na Stevanovića, posle čega su u teren utrčali svi sa klupe crno-belih i zaustavili dalji sukob. Osim isključenja, sudije Ivan Mošorinski i Aleksandar Pandžić dodatno su kaznili Radovanovića plavim kartonom. Meč je odlučen u periodu između 41. i 49. minuta, kada su gosti prvi put stigli do maksimalne prednosti od šest golova (20:26). Partizan su predvodili Stevanović sa