Koliko mu je samo nedostajao teren! Ikardi se vratio golom i asistencijom, Frozinone slavio u 103. minutu

Sportal blic 03.04.2019  |  Milan Zarić

Fudbaleri Intera su demolirali Đenovu u gostima sa 4:0 u 30. kolu Serije A, a taj meč je obeležio povratak Maura Ikardija na teren.

I odmah je pokazao koliko se uželeo fudbala, pošto je postigao gol i asistirao je. U ovoj rundi veliki kiks je zabeležio Napoli, koji je u gostima izgubio od Empolija (1:2). Mauro Ikardi je bio van tima Intera još od početka februara, jer je ušao u konflikt sa čelnicima kluba nezadovoljan uslovima novog ugovora, a kažnjen je izbacivanjem iz ekipe. Trener Lučano Spaleti ga je u tim vratio za meč sa Đenovom i argentinski napadač je odmah pokazao