Krunić strelac u porazu: Udineze dobio ludi meč protiv Empolija, Frosinone šokirao Fiorentinu (video)

Kurir 07.04.2019

Fudbaleri Udinezea pobedili su danas na svom terenu Empoli sa 3:2, u utakmici 31. kola italijanske Serije A.

Empoli je poveo u 11. minutu golom Frančeska Kaputa, samo četiri minuta kasnije izjednačio je Rodrigo De Paul, da bi novo vođstvo gostujućem timu u 24. minutu doneo Rade Krunić. Rade Krunić scores to give Empoli a 2-1 lead at the Dacia Arena!! #tlnsoccer #UdineseEmpoli #SerieA pic.twitter.com/LZMvDSolgC — TLNTV (@TLNTV) April 7, 2019 Fudbaleri Udinezea su, ipak, do kraja poluvremena preokrenuli rezultat golovima De Paula sa penala u 41. i