Čarolija srpskog reprezentativca: Darko Lazović volejom utišao Napulj! Pogledajte golčinu za senzacionalni remi (video)

Kurir 07.04.2019

Srpski reprezentativac Darko Lazović postigao je fantastičan gol kojim je Đenova došla do boda u Napulju sa igračem manje - 1:1!

Gosti su ostali sa igračem manje u 28. minutu kada je isključen Sturaro, što je Napoli iskoristio i poveo šest minuta kasnije golom Mertensa. Međutim, u sudijskoj nadoknadi vremena prvog poluvremena Lazović je izjednačio. Pandev je centrirao, a Srbin uhvatio volej, kojim je utišao "San Paolo". Just before the break, a man down Genoa equalize the game at 1 a piece!! Darko Lazović with the finish!! #tlnsoccer #NapoliGenoa #SerieA