Ekskluzivno Vitalij Kličko za Kurir: Srbi, ne želim vam sreću u fudbalu, ali bićete sila u boksu!
Kurir 11.04.2019
![Ekskluzivno Vitalij Kličko za Kurir: Srbi, ne želim vam sreću u fudbalu, ali bićete sila u boksu!](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
"Vi ste sportska nacija, odlični ste u kolektivnim sportovima, imate jednog Novaka Đokovića, a primetno je da vam se i boks vraća na veliku scenu", kaže trostruki šampion sveta Vitalij Kličko.
Vitalij Kličko, trostruki šampion sveta u boksu, svojevremeno najbolji sportista na planeti, 20. aprila biće gost Beograda! Na poziv predsednika Bokserskog saveza Srbije Nenada Borovčanina, legendarni Ukrajinac uveličaće tradicionalnu manifestaciju Beogradski pobednik, koja od prošle godine nosi ime Memorijal Branko Pešić - Beogradski pobednik. A da izuzetno prati boks u Srbiji i sport uopšte, Vitalij Kličko potvrdio je u razgovoru za Kurir.