Vanda ponovo provocira: Oduzeli su mu traku, pravo da izvodi penale, ali nikada neće...

Kurir 15.04.2019

Fudbaleri Intera u 32. kolu italijanskog prvenstva na gostovanju su pobedili Frozinone 3:1 i tako se učvrstili na trećoj poziciji na tabeli.

Gosti iz Milana poveli su u 19. minutu golom Rađe Najngolana, a hrvatski reprezentativac Ivan Perišić je u 37. iz penala duplirao prednost nero-azura. Frančesko Kasata je u 61. minutu vratio nadu domaćoj ekipi da eventualno može da dođe do velikog boda u borbi za opstanak, ali je u nadoknadi vremena Matijas Mecino potvrdio drugi trijumf Intera u poslednje tri utakmice. Nakon meča ponovo se oglasila supruga Maura Ikardija - Vanda Nara. Nije mogla