Кристина Лишчевић по повратку у репрезентацију: Дошла сам да победим
Спортски журнал 30.05.2019

Кристина Лишчевић је поново у репрезентативном дресу и на, помало неспретно постављено питање, „повратник после колико времена“, уследио је поглед и одговор
– Нисам отишла, сад сам позвана, после две године. Мени је неописиво драго што сам добила прилику да играм за репрезентацију. Увек ћемо давати живот за државни тим – казала је Кристина Лишчевић. Под диригентском палицом селектора Љубомира Обрадовића, Криситна и другарице одлично раде. Уигравање екипе за први баражни меч са Пољакињама, увелико је у току. – Све иде како треба. Штета што је њих неколико повређено, али и ове што су ту, даће










