Velika bura na društvenim mrežama: Navijači Srbije brutalni posle debakla fudbalske reprezentacije (foto)

Kurir 08.06.2019

Srbija je doživela debakl od Ukrajine 5:0 u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, a posle katastrofalnog rezultata društvene mreže su se usijale.

Strelci za Ukrajinu su bili Viktor Cigankov u 26. i 28, Jevgen Konopljanka u 46. i 75. i Roman Jaremčuk u 58. minutu. Ovo je bio najteži poraz Srbije od osamostaljenja 2006. godine. Srpski tim je bio potpuno nemoćan u Lavovu. Selektor Mladen Krstajić je izveo postavu sa formacijom 3-5-2 u prvom poluvremenu, a Ukrajina je bila mnogo bolja i u tom delu imala čak 16 šuteva na gol i postigla dva pogotka. Krstajić je u drugom delu promenio formaciju