Zvezda bolja, zenit ipak odneo pobedu: Crveno-beli doživeli minimalan poraz na pripremama u Austriji (kurir TV)

Kurir 29.06.2019

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Zenita u Bišofshofenu s rezultatom 1:0. Jedini gol na meču da je Serdar Azmun u 38.minutu.

Crveno-beli su većim delom utakmice bili bolji rival, ali nisu iskoristili svoje brojne šanse. I kako to biva u fudbalu, kažnjeni su za promašaje. Zvezda je odlično odigrala prvo poluvreme, u većem delu bila i bolja forsirajući pas igru preko Marina i Ivanića. Sjajan posao odrađivao je i Jovičić na sredini terena. Mogli su crveno-beli da povedu preko Marina i Ivanića koji nije bio precizan iz dve sjajne šanse. Sa druge strane, pripretio je Dzjuba. U jeku dobre