Prva pobeda Partizana na pripremama: Prvenac Lutovca za sigurnu pobedu crno-belih protiv Zvijezde u Ugljeviku!

Kurir 30.06.2019

Fudbaleri Partizana upisali su prvu pobedu u priprenom periodu. Crno-beli su sa 2:0 (0:0) savladali na gostovanju ekipu Zvijezda 09 na gradskom stadionu u Ugljeviku.

Prvi deo igre okončan je bez golova, dok je Partizan tek u nastavku opravdao ulogu favorita. Crno-beli su do vođstva stigli golom novajlije Lutovca u 51. minutu igre, dok je Stevanović šest minuta kasnije udvostručio prednost Beograđana. Zvijezda 09 – Partizan Novi gradski stadion Ugljevik. Glavni sudija: Marić Dražen. Pomoćnici: Lazić Damir, Vićić Čedomir (Svi Bijeljina) ZVIJEZDA 09: Dejanović Darko, Janković Luka, Silva Lukas, Mehmedagić Haris, Vojinović