Велеобрт! Аргентинац ипак близу Партизана: Црно-бели појачали понуду Каваљару, а ево шта кочи реализацију трансфера (видео)
Курир 28.07.2019

Велеобрт! Аргентинац за кога се веровало да је пронашао нови клуб, поново је близу Партизана, ближе него Јапанац из Арсенала.
Црно-бели су и даље у потрази за крилним нападачем. Када је Хуан Каваљаро, досадашњи фудбалер Тигреа, наводно потписао за Унион Санта Фе, пажња спортског сектора у Хумској 1 окренута је ка Такуми Асану, играчу под уговором са Арсеналом. Међутим, Партизанов фокус је поново на 25-годишњем Аргентинцу, јер он заправо нема клуб! До забуне је дошло због вести аргентинских медија да се Каваљаро вратио у Унион, што није истина. Он није парафирао уговор са клубом из












