Dva gola i asitencija Kostića, odličan i Gaćinović, Mitrović glavom za pobedu, pogodio i Marković (video)

Sportski žurnal 08.08.2019

Vulverhempton ubedljiv u gostima (4:0), Rijeka do 2:0 kod kuće, porazi Zrinjskog i Sarajeva, gol i asistencija Kange

Hrvat Josip Tomašević je u 10. minutu dobio crveni karton, posle tog faula u skoku na drugoj stativi najviši je bio Stefan Mitrović, kapiten je golom glavom doneo pobedu (1:0) Strazburu u Bugarskoj. Ajntraht je sa 5:0 pobedio Vaduz uz dva gola i asistenciju Kostića, jednu asistenciju imao je i Gaćinović, Joveljić je igrao od 73. minuta. Apolon je u Beču pobedio Austriju, vodeći gol za goste dao je Saša Marković sa penala u 14. minutu. Gelor Kanga je upisao gol sa