Прва лига Србије: Врањанци се баш гостили у Крагујевцу, непријатан пораз Металца (видео)

Хот спорт 14.08.2019  |  Дарко Новески

Одиграно је комплетно ванредно 3. коло Прве лиге Србије, а Динамо из Врања и Трајал су доказали да су озбиљни у намери да заиграју у ‘елити’.

Дерби кола одигран је на стадиону ‘Чика Дача’ у Крагујевцу где је Раднички дочекао Динамо из Врања. Тим са југа Србије до ногу је потукао некада јаког прволигаша са 4:0. Динамо је повео голом Бабића у 37. минуту. На други гол чекало се све до 54. минута када је за госте прецизан био Златковић. Само осам минута касније голман Крагујевчана Савић извадио је нову лопту из мреже, а стрелац је био Стевановић. Коначних 4:0 за Динамо из Врања поставио је Поповић у 89.