Poslednji udarac i erupcija emocija koja se ne može opisati rečima! Fantastični Kecmanović srušio Zvereva za pobedu karijere: Pogledajte poen kojim je Srbin kreirao senzaciju u Sinsinatiju! (video)
Kurir 15.08.2019
Mladi srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u osminu finala Mastersa u Sinsinatiju, pošto je pobedio favorizovanog Nemca, sedmog na svetu, Aleksandra Zvereva sa 6:7 (4:7), 6:2, 6:4.
Preokret je viđen posle dva sata i 20 minuta borbe, favorizovani šesti igrač sveta poklekao je u šesnaestini finala turnira! Kecmanović je čak prvi došao do brejka za 3:1, potom je Zverev preokrenuo na 5:4, ali je novim brejkom izboren taj-brejk. U ovom periodu je demoralisan brzo Kecmanović, posle 6:1 je samo uspeo da odloži gubitak seta ukrotivši tri set lopte. Pogledajte kako je izgledao poslednji poen na ovom meču posle kojeg je usledilo slavlje Srbina: In his