Srbin u centru pažnje na alijanc areni: Grujić šokirao Bajern usred Minhena, a onda napravio glupost zbog koje je Herta ostala bez pobede nad šampionom (video)

Kurir 16.08.2019
Srbin u centru pažnje na alijanc areni: Grujić šokirao Bajern usred Minhena, a onda napravio glupost zbog koje je Herta…

Fudbaleri Bajerna i Herte igrali su nerešeno 2:2 (1:2) u prvoj utakmici nove sezone Bundeslige.

Srpski fudbaler Marko Grujić, koji nosi dres kluba iz Berlina, bio je u centru pažnje, prvo je postigao gol, a onda omogućio domaćinu da izjednači i stigne do boda. Šampion Nemačke je poveo preko Levandovskog u 24. minutu, izjednačio je Ibišević u 36, a samo dva minuta kasnije bilo je 1:2. Upravo je Ibišević dao odličnu loptu Grujiću, koji je poput vrhunskog napadača izašao preg golmana Nojera i matirao ga. Just Marko Grujic rounding Manuel Neuer at the Allianz