Sveci pocrveneli: Mane i Firmino pokorili Sautempton, het-trik Pukija za prvu pobedu Noriča

Kurir 17.08.2019

Fudbaleri Liverpula pobedili su danas u gostima Sautempton sa 2:1, u utakmici drugog kola Premijer lige.

Drugu pobedu Liverpulu u novom šampionatu doneli su Sadio Mane golom u finišu prvog poluvremena i Roberto Firmino u 71. minutu. Strelac jedinog gola za domaći tim bio Deni Ings u 83. minutu. Ekipa Jirgena Klopa u narednom kolu dočekuje Arsenal, koji je ranije danas slavio protiv Barnlija sa 2:1. Fudbaleri Evrtona pobedili su na svom terenu Votford sa 1:0, a strelac je bio Bernard u desetom minutu. Norič je upisao prvu pobedu pošto je bio bolji od Njukasla sa 3:1.