Kostić asistent: Ajntraht u prvom minutu postigao gol za pobedu protiv Hofenhajma (video)

Kurir 18.08.2019

Fudbaleri Ajntrahta pobedili su u Frankfurtu Hofenhajm sa 1:0 u prvom kolu nemačke Bundeslige.

Ajntraht je do jedinog gola na utakmici došao posle samo 35 sekundi, a strelac je bio Martin Hintereger koji je iskoristio cenaršut Filipa Kostića i volej udarcem savladao Olivera Baumana. Hofenhajm je pred odlazak na pauzu postigao izjednačujuji gol, ali je on posle pregledanog snimka (VAR) poništen. Pored Kostića koji je odigrao ceno meč za Ajtraht, srpski reprezentativac Mijat Gaćinović nastupao je do 88. minutu, kada je zamenjen, dok je Dejan Joveljić meč