VAR izbio pobedu crveno-belima u Bernu: Remi hrabre Zvezde sa Jang bojsom! Mateo Garsija strelac na debiju, Švajcarci iz penala izbegli poraz (kurir TV)

Kurir 21.08.2019
VAR izbio pobedu crveno-belima u Bernu: Remi hrabre Zvezde sa Jang bojsom! Mateo Garsija strelac na debiju, Švajcarci iz…

Fudbaleri Crvene zvezde igrali su nerešeno 2:2 sa Jang bojsom u Bernu u prvoj utakmici plej-ofa za Ligu šampiona.

Revanš je na programu u utorak na "Marakani" i tada će pasti odluka ko će drugu sezonu zaredom biti učesnik grupne faze elitnog takmičenja. Domaćin je poveo već u sedmom minutu golom Asalea, a onda je Zvezda napravila preokret. Izjednačio je Degenek u 18. minutu, da bi u uvodu drugog poluvremena debitant u crveno-belom dresu Mateo Garsija upisao prvenac. Međutim, VAR je u 76. minutu odlučio da Jang bojs dobije penal, posle kog je Oaro izjednačio i postavio konačan