Pavkov i Garsija doneli pobedu Zvezdi u Novom Sadu

RTS 31.08.2019

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su u derbi meču sedmog kola Linglong Superlige Srbije protiv Vojvodine u Novom Sadu sa 2:1 (1:1). Prednost Zvezdi doneo je Pavkov u 25, u 36. izjednačio je Stojković, a nova tri boda aktuelnom prvaku obezbedio je Argentinac Mateo Garsija prelepim volejem u 59. minutu meča na "Karađorđu".

Šampion Srbije ostvario je i petu pobedu u ligi i primako se lideru šamionata Vojvodini na samo bod razlike, uz dve utakmice manje. Gosti su i prvi stigli do vođstva preko Milana Pavkova u prvom poluvremenu. Napadi Vojvodine urodili su plodom kada je deset minuta kasnije Aranđel Stojković savladao Borjana i doneo izjednačenje. Utakmicu u Novom Sadu obeležio je fatastičan pogodak Argentinca Matea Garsije u 59. minutu meča kojim je i doneo sva tri boda Crvenoj