Hrvatska sa remijem u Bakuu prva, Slovenci do pobede u 90. minutu, slavila i Severna Makedonija (video)

Sportski žurnal 09.09.2019

Slovaci bolji (2:1) od Mađara u gostima, Rusija do trijumfa u 89. minutu, Poljska - Austrija 0:0

Posle brilijantne partije i pobede u Trnavi protiv Slovačke reprezentacija Hrvatske je razočarala na gostovanju u Bakuu, pošto je remizirala protiv Azerbejdžana (1:1). Luka Modrić i drugovi mogu da žale za propuštenim prilika, posebno u prvom poluvremenu, dok su domaćini zadovoljni remijem. Hrvatska je odlično krenula. Imali su gosti u prvih desetak minuta igre dve tri odlične prilike da u ranoj fazi stigne do vođstva, ali je šuteve Perišića Rebića i Modrića