Superliga Kine: Poraz šampiona, loše startovao i Evergrande, Šenžen stigao do važnog boda

Hot sport 13.09.2019

Posle pauze vraća se Superliga Kine Utakmicama 24. kola ponovo je startovalo fudbalsko prvenstvo u Kini u derbiju kola sastali su se Đangsu i Gvanžu Evergrande.

Petoplasirani domaćin zadao je udarac prvoplasiranom timu na tabeli i naneo im prvi poraz još od aprila meseca, nije se proslavio ni šampion Šangaj SIPG Đangsu Suning – Gvanžu Evergrande 3:1 Teošeira je odličnom loptom pronašao Edera koji je bio usamljen u sredini šesnaesterca, a njemu nije bilo teško da zatrese mrežu. Do kraja poluvremena nije bilo promene rezultata. U 61. minutu nakon centaršuta sa strane lopta je pogodila Mirandu i odbila se u gol domaćina. Eder