Није То била обична ноћ европског фудбала: Енглези одушевљени Партизаном! ББЦ се нашироко расписао о црно-белима (видео)
Курир 21.09.2019

Дечаци и девојчице из свих крајева Србије, Републике Српске, посебно они са Косова и Метохије и њихови вршњаци из школа фудбала из Београда и околине улепшали су трибине стадиона Партизана.
Свакако слика која је обишла целу планету, а посебну пажњу посветио јој је енглески ББЦ који је нашироко писао о малишанима који су попунили трибине у Хумској. "То свакако није било обично вече европског фудбала за београдски Партизан, јер је уместо уобичајене публике домаћи тим бодрило 22.000 бучних маличана", хвалили су острвљани несвакидашњу атмосферу на некедашњем стадиону ЈНА. "Српски клуб је кажњен суспензијом стадиона на две европске утакмице као












