TRENER INĐIJE SRĐAN BLAGOJEVIĆ Kao da smo kamenje na Boga bacali

Dnevnik 23.09.2019  |  Dnevnik.rs

INĐIJA: Ekipa Inđije, novajlija u superligaškom fudbalskom društvu, ima dve pobede, remi i šest poraza, od kojih je prema prikazanoj igri trebalo da izbegne makar poslednja dva - u subotu kod kuće protiv Radničkog iz Niša (0:1) i pre toga u Beogradu protiv Crvene zvezde (2:1).Zajednički imenitelj za te utakmice je da su u korist rivala dosuđeni jedanaesterci.

Igor Stojiljković za Zvezdu je dosudio dva penala, od kojih je prvi, u 88. minutu pri vođstvu Inđije, bio nepostojeći. Faul nad Aleksom Vukanovićem načinjen je metar van kaznenog prostora, što se jasno vidi na TV snimku. O najstrožoj kazni za Radnički i te kako može da se diskutuje. Činilo se da je Filip Knežević odglumio kontakt sa igračem domaćih i teatralno pao, ali sudija Novica Anđelovski je mislio drugačije. Nermin Haskić je zatresao mrežu u 12. minutu i