Barsa pobedila, Mesi se ponovo povredio: Šampion Španije za 15 minuta torpedovao Žutu podmornicu (VIDEO)

Kurir 24.09.2019

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na svom terenu Viljareal sa 2:1 (2:1) u šestom kolu španske Primere.

Domaćini su do vođstva došli već u šestom minutu pogotkom Antoana Grizmana posle kornera koji je izveo Lionel Mesi, da bi na 2:0 fantastičnim pogotkom povisio Artur u 15. MESSI HUGGING GRIEZMANN AFTER HE SCORES. THIS VIDEO IS SO PLEASING. #Barcelona pic.twitter.com/iBSdubvZ4u — umar. (@Umarhehe) September 24, 2019 WHAT A GOAL FROM ARTHUR pic.twitter.com/13FareTn0N — BarcaComp (@BarcaComp) September 24, 2019 Konačan rezultata na stadionu "Kamp nou" postavio je Santi