Nemanja Maksimović u finišu utišao anoetu: Hetafe srušio Sosijedad u 89. minutu golom Srbina (video)

Kurir 07.10.2019

Fudbaleri Hetafea slavili su u osmom kolu La Lige protiv Real Sosijedada 2:1. Junak meča bio je Nemanja Maksimović, koji je u posledjem minutu utakmice doneo povedu svojoj ekipi.

Vodio je Sosijedad od petog minuta utakmice. Gol je tada postigao Merino, a ujedno je to bio i jedini pogodak u prvom poluvremenu. Domaćini su ostali sa igračem manje na samom startu drugog dela igre jer je Ljorente dobio drugi žuti karton. To je u mnogome olakšalo fudbalerima Hetafea, a oni su stigli do izjednačenja u 69. minutu. Utakmica je polako odmicala, a onda je u samom finišu, u 89. minutu na scenu stupio zlatni Orlić sa Novog Zelanda - Nemanja Maksimović.