Тренер денвера жестоко напао репрезентацију Србије због Јокића и СП у Кини! Никола је веома узбуђен што се коначно вратио тамо где му је и место и што се осећа комфорно! Наступ Србије био је разочаравајући!
Курир 08.10.2019

Тренер кошаркаша Денвер Нагетса Мајк Мелоун коментарисао је наступ Николе Јокића на Светском превенству у Кини и рекао је да је узбуђен што се српски репрезентативац вратио у тим у коме се осећа пријатно.
Јокић је са Србијом на Мундобаскету заузео пето место, иако је била Србија била један од фаворита за медаљу. "Разоцаравајући наступ... Гурали су га на "четворку", утакмице је почињао са клупе. Мислим да је Јокић веома узбуђен што је то прошло и што се вратио у тим у којем се осећа комфорно. Поново је на месту где зна како се игра и на који начин га користимо", рекао је Мелоун, а преноси новинар портала БСН Денвер. Он је додао и да је бивши селектор Србије










