"Kafeterosi" dominirali protiv "La Rohe", mreže ipak mirovale, problemi za Mihu, Kontea i Gasperinija

Sportske.net 12.10.2019  |  Sportske.net

Prijateljski meč na neutralnom terenu u Alikanteu odigrale su selekcije Kolumbije i Čilea.

Duel južnoameričkih selekcija u Alikanteu je puno obećavao, ali je na kraju okončan bez golova. Kolumbija i Čile su odmerili snage na neutralnom terenu, na kraju samo razočaravajućih 0:0. Najbolje prilike na utakmici videli smo u prvih 20 minuta, obe je u gol propustila da pretvori selekcija Kolumbije. Puleni Karlosa Kejroša su najpre pripretili u 17. minutu, kada je Kuadrado prošao kroz odbranu "La Rohe", na kraju je tukao u donji desni ugao protivničkog gola, ali