Zvezda se kockala, pa na kraju slavila: Uspela generalka crveno-belih pred meč u Londonu sa Totenhemom! (video)

Kurir 18.10.2019

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom terenu Rad sa 3:1, u utakmici 12. kola Super lige Srbije.

Zvezda je povela u šestom minutu golom Milana Pavkova, koji je natrčao na loptu koju je prethodno odbranio golman gostiju Dušan Marković posle šuta Tomanea. Domaći su udvostručili prednost u 39. minutu golom Marka Marina iz diskutabilnog jedanaesterca. Sudija Djordje Maksimović dosudio je penal pošto je procenio da je golman gostiju zakačio Milana Rodića, iako ga je ovaj preskočio. U 65. minutu dosudjen je penal za Rad, pošto je golman Zvezde Zoran Popović srušio