Bajern ispustio pobedu u Augsburgu, Dortmund bolji od Menhengladbaha

RTS 19.10.2019

Fudbaleri Augsburga i Bajerna odigrali su nerešeno 2:2, u utakmici osmog kola Bundeslige, a domaći su do boda stigli u sudijskoj nadoknadi meča. Nije bilo pobednika ni u mečevima Lajpcig – Volfsburg i Verder Herta, pobede Diseldorfa i Union Berlina. U derbiju kola, Borusija u Dortmundu savladala imenjakinju iz Menhengladbaha.

Zanimljiv meč odigrali su Augsburg i Bajern u osmom kolu Bindeslige. Domaći su poveli, Bajern preokrenuo, da bi u poslednjim trenucima meča Augsburg stigao do boda. Augsburg je poveo već u prvom minutu golom Rihtera, Levandovski u prvom i Gnabri u drugom poluvremenu doneli su preokret Bajernu, da bi Finbogason postavio konačan rezultat u 91. minutu. Nerešeno je bilo i u duelu Lajpciga i Volfsburga. Verner je doneo prednost domaćinu, izjednačio Veghorst. Isti