Fenjeraš ne vidi izlaz sa dna: Hofenhajm nesvakidašnje pregazio Paderborn već u prvom poluvremenu

Sportal blic 01.11.2019  |  Aleksandar Knežević

Hofenhajm je u 10. kolu Bundeslige bez ikakve muke izašao na kraj sa Paderbornom, u utakmici koja je rešena već u prvom poluvremenu.

Tada je na semaforu pisalo 3:0, a tako je i ostalo do samog kraja. Fantastičan gol iz slobodnog udarca u drugom minutu, postigao je Danac, Robert Skov, što je omogućilo domaćinu mirniji nastavak meča. A, ako to nije bilo dovoljno, već u 15. minutu Pavel Kaderabek je udvostručio prednost. Lako je ispala odbrana gostujuće ekipe i isto tako lak zadatak je imao češki fudbaler. Konačan rezultat postavio je Lokadija u 25. minutu, nakon što se odlično snašao u kaznenom