Kostić se igrao sa Bajernom, osam golova Lajpciga

RTS 02.11.2019

Fudbaleri Ajntrahta savladali su u Frankfurtu ekipu Bajerna sa 5:1, u derbi utakmici 10. kola Bundeslige. Filip Kostić postigao jedan gol i zabeležio dve asistencije. Lajpcig sa osam golova "počastio" ekipu Majnca, trijumfi vodećih Menhengladbaha i Dortmunda.

Iako ove sezone nisu u najboljoj formi, fudbaleri Ajntrahta ubedljivo su na svom terenu savladali ekipu Bajerna sa 5:1 i približili se vrhu tabele Bundeslige. Bavarci su od devetog minuta ostali sa igračem manje na terenu, zbog isključenja Boatenga, što je domaći tim iskoristio i zabeležio ubedljiv trijumf. Filip Kostić doneo je prednost Ajntrahtu, povisio je Sou na asistenciju srpskog fudbalera, da bi konačan rezultat postavio Robert Levandovski. U nastavku su