Radojčić analizirao, u Inđiji će tek sad biti iznenađeni! A da li je bio penal za Partizan?

Sportske.net 04.11.2019  |  Sportske.net, TV Arena Sport

Kako ste i navikli ponedeljkom uveče, vreme je za analizu spornih situacija iz prošlog prvenstvenog kola.

Ovoga puta najviše spornih detalja viđeno je u utakmici između Inđije i Javor Matisa (2:3). Posle meča, u Inđiji su bili besni na sudiju Bojana Nikolića zbog dva isključenja i dosuđenog penala za Ivanjičane u 90. minutu, ali posle večerašnje analize člana Sudijske komisije FSS Igora Radojčića na TV Arena Sport, ispada da su ove Nikolićeve odluke bile - ispravne. Prva situacija - poništen gol Javor Matisu u drugom minutu zbog ofsajda. ''Nema ofsajda, ali ne mogu