Crno-bela pobeda za malog isaiju: Partizan u kombinovanom sastavu protiv nemoćne Inđije zalečio evropske rane! (kurir TV)

Kurir 10.11.2019

Fudbaleri Partizana pobedili su danas na svom terenu Indjiju sa 3:0, u utakmici 16. kola Super lige Srbije.

Partizan je poveo u 17. minutu golom Zorana Tošića, a prednost je udvostručio Aleksandar Šćekić u 51. minutu. Konačan rezultat postavio je Takuma Asano golom iz penala u 53. minutu. Šćekić je u 59. minutu napustio teren zbog povrede kolena, a zamenio ga je Lazar Pavlović. Utakmica je počela minutom ćutanja kojim su crno-beli odali počast preminulom Isaiji Pantićm sinu novinara TV Partizan Željka Panitća. I ova utakmica nije mogla da prođe bez incidenata. Naime,