Napustio nas je jedan od najvećih grobara! Savo Milošević potresen zbog smrti malog Isaije (kurir TV)

Kurir 10.11.2019

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras Inđiju sa 3:0 (1:0) na svom stadionu u Humskoj, u 16. kolu Superlige.

Pobeda crno-beli ni u jednom trenutku nije bila dovedena u pitanje, a sve je počelo u 18. minutu kada je Zoran Tošić doneo vođstvo domaćinu. Na 2:0 povećao je Aleksandar Šćekić u 51. minutu, a dva minuta kasnije Takuma Asano sa penala postigao je treći pogodak za crno-bele, svoj prvi u Superligi. Nekoliko minuta posle trećeg gola, Šćekić je teže povredio koleno, zbog čega nije mogao da nastavi utakmicu. U izjavi posle meča Savo Milošević se osvrnuo i na smrt malog