Коларов на окупљању репрезентације: Ма каква да је, то је наша репрезентација! Не желим да причам о фудбалерима који нису на списку (курир ТВ)
Курир 11.11.2019

Капитен фудбалске репрезентације Србије Александар Коларов рекао је данас да екипа треба да буде концентрисана само на себе и да је уверен да ће имати континуитет играња на великим такмичењима.
"Знам врло добро каква је ситуација. Гледамо да одрадимо оно што је до нас. Не можемо да утичемо на то шта ће се десити са Португалом, не можемо унапред да видимо. Концентрисани смо на оно што нас чека, да будемо прави. Ако Португал киксне, да будемо спремни, а ако не, да будемо спремни за март и бараж", рекао је Коларов новинарима у Старој Пазови. Србија два кола пре краја квалификација за Европско првенство може да оствари пласман ако победи обе утакмице, а