Lider Kabel sa igračem manje izbegao poraz u Beogradu, Metalac kasni bod posle pobede nad Dinamom (video)

Sportski žurnal 13.11.2019

Fenjeraš bolji od Smedereva, Zemunu gradski derbi sa Žarkovom golom Ristovića u 1. minutu

Sinđelić (Bg) – Kabel 1:1 (1:0) Beograd - Gledalaca: 500. Sudija: Milan Mitić. Pomoćnici: Miodrag Zdravković, Ivan Blagojević. Žuti kartoni: Bumbar, Branković, Cakić (Sinđelić). Crveni karton: Marko Bjeković (Kabel) u 44. minutu. Strelci: 1:0 Nemanja Branković (jedanaesterac) u 45, 1:1 Predrag Govedarica u 70. minutu. SINĐELIĆ (BG): Stefanović, Bumbar, Đorđević, Čang Ju (od 46. Minić), Branković, Đurić, Cakić, Radunović, Dragačević, Ilić (od 84. Čang Meng),