"Orlovi" na skeneru "blica": Sergej-tabula rasa, Mitar na korak od rekorda, da je Tadić glumac, za ovo bi dobio Oskara

Sportal blic 14.11.2019  |  Aleksandar Knežević

Fudbalska reprezentacija Srbije je, uz dosta muka savladala Luksemburg rezultatom 3:2 u osmom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Gosti su neočekivano namučili Srbiju u utakmici koja je donela dva potpuno različita poluvremena. "Orlovi" su kontrolisala situaciju u prvom delu igre dok je nastavak obeležio nerealan pad u igri izabranika Ljubiše Tumbakovića. Marko Dmitrović 6 Gotovo da nije imao posla u prvom delu igre, ni u nastavku. Osim dva primljena gola kod kojih ništa nije mogao, nije imao značajnijih intervencija. Filip Mladenović 6 Kao i cela odbrana, gotovo da nije imao defanzivnih