LŠ - Barsa ide dalje, Napoli zna sa Liverpulom, drama u Lajpcigu, velika pobeda za Inter!

Sportske.net 27.11.2019  |  Sportske.net

Nemci magično do nokaut faze, Salcburg se ne predaje, Ajaks na pragu druge faze.

Grupa E Genk - Salcburg 1:4 (0:2) Liverpul - Napoli 1:1 (0:1) Salcburg je u finišu prvog poluvremena stigao do dva gola prednosti. Najpre je Daka doneo prednost gostima iz Austrije u 43. minutu, da bi samo dva minuta kasnije Minamino povisio na 2:0. Sredinom drugog poluvremena Hvang je otklonio sve dileme, Samata je potom postigao utešni gol za domaćina, da bi konačan rezultat postavio nestvarni Haland svojim osmim golom u LŠ ove sezone. Ponovo je Napoli pokazao da