Liga 1 - Rajković do boda u zadnjim sekundama meča, šest golova i crveni u Monpeljeu!

Sportske.net 30.11.2019  |  Sportske.net

Mihailo Ristić odigrao tek desetak minuta za Monpelje, istog učinka je i Jovanović u Bordou.

Lil - Dižon 1:0 "Doge" su stigle do pobede "na mišiće". Slavili su minimalnim rezultatom protiv Dižona zahvaljujući golu Osimena u nadoknadi prvog dela igre, nad napadačem je bio napravljen penal koji je posle i sam realizovao. Monpelje 4:2 Emjan Čak šest golova je viđeno u Monpeljeu za novo slavlje domaćih. Prvo poluvreme se završilo nerešeno 1:1 posle golova Le Taleka i Kakute, da bi u nastavku Otero zakomplikovao stvari gostima udaranjem kapitena domaćih,