Liga 1 - Ristić asistirao u Dižonu, Sent Etjen razbio Nicu, Monako slavio protiv fenjeraša

Sportske.net 04.12.2019  |  Sportske.net

U okviru 16. kola francuskog šampionata u terminu od 19h odigrana su četiri duela.

Dižon - Monpelje 2:2 (1:2) Poveo je Dižon već u drugom minutu, autogol je postigao Sambia. Ipak, već u 15. minutu Monpelje stiže do izjednačenja, strelac je bio Mole. U 29. minutu gosti dolaze i do preokreta, bivši vezista Zvezde Mihailo Ristić je ostavio loptu Savanijeu, koji sa 20ak metara postiže sjajan pogodak za 1:2. Domaćin je do boda došao u 72. minutu, strelac je bio Mavididi. Sent Etjen - Nica 4:1 (3:1) Ubedljiv trijumf ekipe Kloda Puela, poveli su u 11.