Sergej nokautirao šampiona: Sjajni Milinković-Savić doneo trijumf Laciju u derbiju protiv Juventusa (video)

Kurir 07.12.2019

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić postigao je gol u pobedi Lacija nad Juventusom!

Nebeskoplavi su rezultatom 3:1 dobili derbi 15. kola Serije A i kao trećeplasirani sa 33 boda prišli drugoplasiranoj "staroj dami" na samo tri koraka. Juventus posustaje u borbi za vrh, sada je dva boda iza vodećeg Intera. Šampion je do večeras bio jedini neporaženi tim Serije A, ali se to promenilo. Gosti su u Rimu poveli pogotkom Ronalda u 25. minutu, ali se Luiz Felipe pobrinuo da se na odmor ode rezultatom 1:1. U 69. minutu Juventus je ostao bez isključenog