Roma ubedljiva protiv Fjorentine, Kolarov "ubio pauka" iz slobodnog udarca (video)

Sportski žurnal 20.12.2019

Edin Džeko najbolji pojedinac meča sa golom i dve asistencije, za tim iz Firence igrali Milenković i Vlahović

Fudbaleri Rome pobedili su večeras u gostima Fjorentinu sa ubedljivih 4:1, u utakmici 17. kola italijanske Serije A. Roma je upisala desetu pobedu od početka šampionata i četvrta je na tabeli sa 35 bodova, dok je Fjorentina na 14. poziciji sa 17 bodova. Strelci za pobednički tim bili su Edin Džeko u 19, Aleksandar Kolarov u 21, Lorenco Pelegrini u 73. i Nikolo Zaniolo u 88. minutu. Jedini gol za domaći tim postigao je Milan Badelj u 34. minutu. Fudbaleri Rome u