Kolarov u svom stilu iz slobodnjaka doneo romi trijumf: "Vučica" pregazila Fjorentinu na gostovanju /video/

Sportal blic 20.12.2019  |  Blicsport.rs

Fudbaleri Rome slavili su pobedu na gostovanju Fiorentini rezultatom 1:4 (1:2) u utakmici 17. kola Serije A.

Izabranici trenera Paola Fonseke odigrali su odlično tokom celog meča, a veoma zapaženu ulogu u pobedi "vučice" imao je reprezentativac Srbije Aleksandar Kolarov. "Balkanska veza", Edin Džeko - Aleksandar Kolarov otvorila je golgeterski konto Rimljana na "Artemio Frankiju" i to u prvom poluvremenu. Igrao se 19. minut kada je Nikolo Zaniolo sjajno proigrao Edina Džeka kojem nije bilo teško da matira golmana Fiorentine. Dva minuta kasnije, sudija Danijele Orsato je