Poraz Sakramenta i Memfisa, Bjelica 13 poena (VIDEO)

RTV 21.12.2019  |  RTS

DALAS - Srpski košarkaš Nemanja Bjelica postigao je 13 poena u porazu Sakramenta od ekipe Indijane u gostima. Bogdan Bogdanović zbog povrede zgloba nije igrao. Boban Marjanović na parketu je proveo četiri minuta u pobedi Dalasa nad Filadelfijom, dok Marko Gudurić nije igrao u porazu Memfisa od Klivlenda.

Iako je bilo veoma zanimljivo i neizvesno u prvoj četvrtini između Indijane i Sakramenta, domaći tim Pejsersa odigrao je sjajnu drugu četvrtinu (38:25), stekao dvocifrenu prednost i nju održao do kraja meča. Nemanja Bjelica na parketu je proveo 31 minut, postigao 13 poena, imao pet skokova i tri asistencije. Bogdan Bogdanović propustio je duel sa Indijanom, zbog povrede zgloba. Najefikasniji u pobedi Pejsersa bili su Voren sa 23 i Tarner sa 17 poena, dok su se kod